Vulture

Vulture právě započali audiovizuální cestu s debutovou deskou A Depository State Of Pain

Pražská kapela Vulture, charakteristická svým osobitým mixem rocku, punku, hip hopu a všeho okolo, vydává po dvou letech příprav svůj audiovizuální projekt A Depository State Of Pain, první dlouhohrající debutovou desku, spojenou s propracovaným video doprovodem. 

Hudební influences zasahují široké spektrum od alternativnějšího tzv. sex rocku až po disco smíchané s punkem. Všechny skladby, za kterými stojí česko-americký frontman Johnny Majestic, ale pevně dbají na udržování melodičnosti, náboje a šťávy. 

Deska je průlomová jak různorodostí zvuku, tak konceptem. Všech dvanáct skladeb bude v průběhu roku postupně vycházet ve formě na sebe navazujících videoklipů, cestujících s každým dílem do nového alternativního světa. Až futuristicky pojatý projekt vyústí v zážitek přirovnatelný k filmu. Celá cesta právě odstartovala vydáním prvního klipu s názvem Let Me na youtube. 

 Vulture jednorázově představili tzv. leak celistvého alba 11.1.2020 na release party v pražském klubu Vagon, a to s posádkou speciálnich hostů a support kapel. Na neopakovatelném večeru proběhlo jak promítaní všech klipů před jejich vydáním, tak i přehrání nové desky živě v celé svojí zohavené kráse.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *