The Hara vydali svůj debut a řítí se do Prahy

Rocková senzace z Manchesteru se po úspěšném vystoupení na loňském Rock for People vrací do Prahy. V Café V lese představí své debutové album Survival Mode z letošního dubna.

Manchesterské trio The Hara poslední dobou otřásá nejen britskou rockovou scénou. Kapela ve složení Josh Taylor (frontman), Zack Breen (kytara) a Jack Kennedy (bicí) má za sebou vystoupení na hlavních podiích festivalů jako Reading & Leeds nebo Download, letos v březnu se se svou hudbou také podívali na texaský showcase South by Southwest (SXSW).

Ačkoliv společně hrají již šestým rokem, svou debutovou desku vydávají až nyní. Album Survival Mode vyšlo 7. dubna a produkoval ho Jason Perry, který má na kontě mimo jiné třeba produkci poslední desky kapely Don Broco. Deska čítá 12 velmi různorodých skladeb – od punkem políbené Autobiography přes klidnější sentimentální píseň Fix Me Again až po energický rockový track Fire. Ve výsledku však celé dílo dává smysl díky kytarovým riffům, ostrým textům a dalším prvkům, které ho propojují. 

Zaujmout pozornost při svých koncertech dokážou nezměrným množstvím energie na stagi. Čeští fanoušci se o tom už mohli také přesvědčit na vlastní oči. Za poslední rok se u nás totiž The Hara představili hned dvakrát, poprvé na loňském ročníku Rock for People a podruhé na listopadovém showcase festivalu Nouvelle Prague. V obou případech si ihned získali celý dav. Svou show se rozhodli přijet zopakovat v rámci evropského turné k nové desce.

Pražská zastávka je čeká 28. dubna v Café V lese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *