Květen: Kam vyrazit na koncerty?

Měsíční přehled těch nejlepších koncertů v Praze. Kde byste neměli chybět?

6. května

Oceňovaná americká rocková kapela Skillet vyráží na tour se svou deskou Dominion. Zahrají z ní 6. května ve Fóru Karlín. Speciálními hosty budou Eva Under Fire a Like A Storm.

9. května

Rocková čtvěřice The Band CAMINO míří poprvé do České republiky. Přivítá je klub Bike Jesus, a to už v úterý 9. května. Support obstarají londýnští Boy Bleach.

The Band CAMINO / Zdroj: SoundCloud

11. května

V Café V lese se 11. května chystá společný koncert dvou kapel. Pražští Page Turners zahrají z chystaného debutového EP a Caramel z Brna večer prolnou svým dark popem s melancholickými texty.

14. května

Podruhé do České republiky zavítá italská rocková senzace – kapela Måneskin. V neděli 14. května rozezní vyprodanou O2 Arénu v rámci své tour Loud Kids Get Louder.

Måneskin / Zdroj: Facebook

17. května

Duo post-hudba vydali v únoru album My všichni tady a teď plné nejen elektropopu, ale i trapu, indie folku nebo UK garage. Zahrají z něj ve středu 17. května v Café V lese.

18. května

Zbrusu nové album Je krásný bude křtít pražská kapela Parta vynikajících lidí. Koncert proběhne v Bike Jusus 18. května. Doprovodí je kapela Cold Cold Nights.

22. a 23. května

Do Prahy se vrátí britský elektronický hudebník Elderbrook. V klubu Roxy vystoupí hned dvakrát – 22. a 23. května. Předskakovat mu bude duo Tibasko.

24. května

S novým albem How To Be Human přijede do Rock Café britská indie-rocková kapela Amber Run. Koncert proběhne 24. května.

24. května

Pražský klub SaSaZu navštíví ve středu 24. května americká postmetalová skupina Ice Nine Kills. Jako speciální host vystoupí Skynd.

Ice Nine Kills / Zdroj: Loudwire

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *