Foto: Karolína Kruchňová

Foto: Karolína Kruchňová

Představujeme vám nový projekt: Vinyl x GoOut podcast

Po roce a půl fungování Vinylu jako textového formátu bylo na čase se posunout trošku dál. Představujeme vám tedy takové naše nové dítě. Podcast, který bude vycházet pod záštitou GoOutu.

Podcasty jsou poslední dobou velkým hitem a my si také moc dobře uvědomujeme, že to není lehký úkol. V současné době je v Čechách opravdu dost dobrých podcastů. Většina těch hudebních je ale založená na rozhovorech a proto jsme se rozhodly udělat trošku jiný formát hudebního podcastu.

V tom našem totiž žádné rozhovory nebudou. Minimálně si občas pozveme hosta, se kterým se budeme společně bavit. Primární koncept našeho podcastu je ale čistě tématický. Máme toho opravdu hodně, co říct. Chceme vám předat nějaké informace, ale, narozdíl od článků, vložit do toho i osobní zkušenosti, pohledy na věc a zážitky. Chceme vám přiblížit, kdo jsme víc jako dvě holky, které baví hudba a žijí tím.

Nemusíte se ale bát, články pořád budou pravidelně vycházet a pořád budem i do nich vkládat naše maximum. 🙂

Na vinyl podcastu pracujeme intenzivněji od srpna a daly jsme do toho moc času a usílí, proto z toho máme upřímnou radost a doufáme, že i vy budete mít. Nové díly našeho červeného Vinyl podcastu si budete moct pustit každý lichý pátek v 16:00 na všech streamovacích platformách pod GoOutem.

Foto: Karolína Kruchňová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *