Kapela The Valentines

Hradečtí The Valentines vydávají nový klip k písni Wake Up

The Valentines jsou tři talentovaní indie-rockoví kluci z Hradce Králové. Do klubů po celé republice vyrazili se svojí výhradně autorskou tvorbou teprve před dvěma roky.

A rozhodně nezůstali bez povšimnutí. Po téhle cestě se z mnohých náhodných návštěvníků jejich koncertů stali nadšení fanoušci. Kluci se objevili i v hudebních magazínech Headliner, ROCK & POP,  na Radiu 1, Expres FM a s písní Now I´m Sad letos dokonce vyhráli hitparádu Startér Radia Wave. Tady, coby na porotce, udělali The Valentines velký dojem i na Alberta Černého (frontman Lake Malawi). 

Za ty dva uplynulé roky stihli The Valentines, kromě spousty koncertů, vydat několik singlů, videoklipů a nedávno i EP.  Je za nimi obrovský kus práce s neuveřitelným posunem.

Pro The Valentines jsou typické výrazné a krásně melodické kytarové linky, někdy s nádechem zvuku a výrazu z minulosti, které kluci umí doplnit trefnými a osobitými texty. 

Z vydaného EP 4 Old Songs (We Didn`t Even Want To Share With You) je i rozchodová píseň Wake Up. „Wake Up vznikla zhruba před rokem, ale do natáčení EP měla úplně jinou podobu. Při natáčení dostala 80’s feel se spoustou syntezátorů, doplňující text o lásce v její nejčistší podobě. O tom, jak lidé o své lásce pochybují a čekají od ní určitou podobu a určité věci a ve finále zjistí, že vztah a láska jako taková může mít úplně jinou podobu, než vlastně čekali.“ říká zpěvák Jan Doležal. Na klipu se podíleli Lukáš Veselý a David Havel; hlavní role se ujala Petra Charvátová.

A právě videoklip k Wake Up vám nyní v premiéře u nás na Vinylu, s upřímnou radostí, představujeme!

The Valentines: Honza Doležal – baskytara, zpěv; Ondřej Čepek – kytara, synth.; Matěj Novotný – bicí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *