Tři fakta o Call Me Karizma, které pravděpodobně nevíte

Americký zpěvák, hudebník a rapper Morgan Parriott, aka Call Me Karizma, bude mít už tuto neděli premiéru před českým publikem. Čeká ho nadupaný koncert ve vyprodaném Café V lese. Pojďme si ho tedy společně více představit třemi fakty.

1.

Nemálo lidí zaskočí jeho umělecké jméno. Kde se vzalo to „Call Me“ před jménem, když by mohlo znít jednoduše jen „Karizma“? Zpěvák to vysvětlil v rozhovoru pro Illustrate Magazine: „Moje jméno vzniklo tak, že mi někdo řekl, že mám velké charisma. Na střední škole jsem tak začal vystupovat jako ‚Karizma‘. Později se mě ale lidé začali ptát na otázky, jak mi mají říkat. Vždy jsem jim odpověděl: ‚Říkejte mi Karizma‘.“

2.

Písničky začal psát už ve svých 12 letech. Texty později začal i nahrávat a sdílet je na sociální síti Myspace. V tvorbě ho od začátků hodně ovlivnil Eminem, kterého i dnes velmi oceňuje pro jeho postoj k autoritě v této politicky korektní době.

3.

Rád pracuje s dětmi a mládeží. Získal dokonce vysokoškolský titul z oboru Early Child Care And Development. Nějaký čas pracoval i v mládežnické organizaci YMCA. Svou hudbou chce mladým lidem pomáhat.

Call Me Karizma, rodák z malého městečka New Prague v Minnesotě, se na hudební scéně pohybuje od roku 2015, kdy se jako předskokan vydal na turné s rappery Mod Sun a Blackbear. Od té doby stihl vydat několik EP a tři studiová alba. Se svou poslední deskou Francis z loňského září nyní vyráží na evropskou tour.

Zastávka v Praze ho čeká v neděli 12. března v Café V lese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *