Sziget oznamuje další jména line-upu

Festival Sziget odhalil zbývající headlinery a desítky dalších interpretů, kteří v Budapěšti letos zahrají. Na Ostrově Svobody se letos bude konat od 10. do 15. srpna.

Maďarský festival Sziget v úterý přišel s druhou vlnou jmen, která vystoupí na letošním ročníku. Známí už jsou všichni headlineři. K Imagine Dragons, Billie Eilish, Florence + The Machine a Davidu Guettovi, kteří byli oznámeni již v prosinci, se nyní přidávají britští folk-rockoví Mumford & Sons, Lorde se svým chytlavým popem a cenou Grammy oceněný rapper Macklemore.

Kromě headlinerů hlavních stagí vystoupí i více než 50 dalších kapel a hudebníků napříč všemi žánry. Mezi nimi budou třeba Sam Fender, Niall Horan, Caroline Polachek, Bonobo, Two Feet, Foals, Giant Rooks, Arlo Parks, girl in red, Moderat, M83 a obrovská spousta dalších.

Interpreti vystupující na letošním ročníku / Zdroj: Sziget

Letošní ročník proběhne v termínu 10. – 15. srpna, již tradičně na ostrově Óbuda v centru Budapešti. Objeví se hudebníci od popu přes R&B až po elektroniku.

Doprovodný program minulý rok / Zdroj: Sziget

Program nezahrnuje pouze koncerty. Na své si přijdou i fanoušci uměleckých instalací, workshopů a přednášek, performancí, filmových projekcí nebo stand-upů. Všechna tato vystoupení proběhnou na více než 50 podiích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *