Svou loňskou desku v Praze představí Highly Suspect

Chytlavé ktarové riffy kapely Highly Suspect rozezní pražský klub Roxy už příští čtvrtek, 12. řííjna. Na světovém turné budou představovat svou loňskou desku The Midnight Demon Club. O doprovod se postarají němečtí The Picturebooks.

Kriticky oceňovanou kapelu Highly Suspect z amerického Massachusetts tvoří Johnny Stevens (zpěv, kytara), Ryan Meyer (bicí), Rich Meyer (baskytara), Matt Kofos (kytara) a Mark Schwartz (syntezátory). Začínali už v roce 2009 jako cover kapela hrající písně Pink Floyd, Jimiho Hendrixe a dalších rockových jmen.

Katalog Highly Suspect obsahuje zatím čtyři studiová alba. Doposud největšího úspěchu dosáhli s deskou Mister Asylum (2015). Za tu si totiž kapela odnesla nominaci na cenu Grammy za Nejlepší rockové album a za Nejlepší rockovou píseň se singlem Lydia. Za tuto kategorii si odnesli Grammy nominaci i o rok později se singlem My Name Is Human z desky The Boy Who Died Wolf (2016). Poslední deska vyšla vloni v září, nese název The Midnight Demon Club, a se kterou nyní Highly Suspect vyráží na světové turné.

Zhruba před dvěma týdny sdílel Johnny na kapelním Instagramu novinku, že přes léto nahráli nové album, a že se jedná o jejich nejlepší tvorbu v kariéře. Studio jim na nahrávání propůjčili Muse, které Highly Suspect doprovázeli na tour letos na jaře. Na vydání se však fanoušci mohou těšit až příští rok.

Do pražského Roxy přijedou Highly Suspect v rámci série Rock for People Concerts12. října. Jako speciální host vystoupí německá kapela The Picturebooks. Vstupenky jsou stále k dostání na GoOut.net, prodáno jich je v tuto chvíli asi 70 %.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *