foto: Adam Alessi

foto: Adam Alessi

Kapela The Neighbourhood opět míří do Prahy!

Letos v únoru alternativní kapela The Neighbourhood vystoupila ve Forum Karlín. Vstupenky byly beznadějně vyprodané už dlouhou dobu dopředu a teď je tu další šance je vidět live.

Když se řekne The Neighbourhood, většině z nás se asi v hlavě rozezní jejich nejznámější songy Sweater Weather, Afraid nebo R.I.P. 2 My Youth. Možná si také představíme, že je svět na pár chvil černobílý. Zkrátka myslím, že kapelu nemusíme moc představovat, tato kalifornská pětice je v indie světě už poměrně dost známá. 

Jak už bylo výše zmíněno, kapela tu nebude hrát poprvé. Dohromady jsme je tu mohli vidět už dokonce třikrát. Dvakrát v roce 2016 přijeli zahrát jejich tehdy nové album Wiped Out! Vydané v říjnu 2015. První koncert se uskutečnil v Lucerna Music Baru a druhý v Riegrových sadech. Na místě obou koncertů jsme už od rána mohli vidět plno čekajících fanoušků, kteří toužili po prvních řadách. Poslední koncert The Neighbourhood zahráli v Praze letos v únoru a i přes to, že venku opravdu mrzlo, někteří na místě čekali opět už od sedmi ráno. The Neighbourhood jsou u nás prostě opravdu oblíbení. Předskakovala je kapela HEALTH, která některé nadchla a jiné trochu vyděsila. Také před nimi vystoupil Yeek. The Neighborhood zahráli hudbu z nového alba Hard To Imagine The Neighborhood Ever Changing, ale i oblíbené starší skladby jako je třeba Sweater Weather.

Tento týden fource oznámilo jejich čtvrtý pražský koncert. The Neighbourhood vystoupí 18. 2. 2020 v O2 universim, které se teprve dostavuje. Vstupenky můžete už od 12. 7. 2019 zakoupit na stránkách fource.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *