Do Prahy dorazí britská indie rocková senzace Amber Run

Kapela Amber Run z anglického Nottinghamu se vydává na turné s novou deskou How To Be Human. Ve středu 24. května s ní zavítají i do pražského klubu Rock Café.

Sestavu britské indie rockové kapely Amber Run tvoří Joe Keogh (zpěv, kytara), Tom Sperring (baskytara) a Henry Wyeth (klávesy). Za roky svého působení již stihli vydat 4 studiová alba, trilogii mini-alb a 5 EPs. Poslední deska, která spatří světlo světa ke konci února letošního roku, nese název How To Be Human.

S novým albem se v dubnu chystají projet Spojené království. Poté se vydají i na evropské turné a nemine je ani zastávka v Praze. Vystoupí ve středu 24. května v Rock Café.

Edit: Nové album How To Be Human vyšlo 24. února. Nachází se na něm celkem 13 skladeb, které vypráví příběhy o mnohdy velmi nepříjemných, složitých a osobních tématech jako je například vina, bolest, smrt, věnuje se ale i radosti ze života. Sami členové kapely popisují, že tvorba nové desky jim pomohla posunout se dál od svých minulých chyb a zorientovat se v chaosu každodenního života. To stejné doufají, že si odnesou i fanoušci po jejím poslechu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *