The Offspring / Foto: Daveed Benito

Rock for People adventní kalendář je v půlce. Jaká jména zatím na přístí rok odhalil?

Festival Rock for People letos v prosinci pokračuje ve své tradici adventního kalendáře, ve kterém každý den za pomoci hádanek prozrazuje účinkující následujícího ročníku festivalu. Během první poloviny představil třeba druhého z headlinerů – kapelu The Offspring.

Už několik týdnů zpátky byla zveřejněna první várka jmen. Mezi nimi se objevila britská metalcorová kapela Bring Me The Horizon, která se ujme pozice headlinera. Společně s nimi byli oznámeni ale i Avril Lavigne, Parkway Drive nebo Corey Taylor, který se na festivalu představil už letos, jakožto zpěvák kapely Slipknot.

Hned v úvodu byl představen druhý headliner následujícího ročníku. Bude jím americká punk rocková kapela The Offspring. Ze zbylých políček adventního kalendáře si fanoušci mohli vyloupnout třeba britskou kytarovou kapelu Bombay Bicycle Club, japonskou metalovou kapelu Hanabie, alternativní elektronické duo Ic3peak nebo Sum 41, u kterých to bude úplně poslední šance spatřit je na českém festivalu. Mezi dalšími se objevili Alien Weaponry, Deathbyromy, Hoobastank, Against The Current, Fit For A King, Enter Shikari a Body Count.

Rock for People příští rok proběhne v termínu 12.-15. června 2024 tradičně v prostorách Parku 360 v Hradci Králové. Vstupenky na festival jsou již v prodeji na webu festivalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *