Vinyl crew

Foto: Karolína Kruchňová

Jsme indie a jsme na to pyšní.

Zdravíme všechny čtenáře našeho nového projektu VINYL. Tímhle prvním článkem bychom vám všem chtěli náš VINYL představit a seznámit vás. 

Vinyl vznikl ze srdcí a z nápadu dvou nadšených koncertových holek, které měly delší dobu hodně intenzivní pocit, že v jim v Česku něco chybí. Nějaké médium, které by spojovalo komunitu indie fanoušků, co nosí Vansky, džínový bundy a jsou na to hrdí. 

Celý náš tým vám podrobněji představíme v některém z následujících článků. 

A co od nás můžete čekat?

Chceme sdružovat lidi, které baví hudba. Chceme být srdcem komunity a chceme mít úroveň. Chceme informovat o co nejvíce novinkách i o vlastních zážitcích ze světa indie hudby. A to především na našem instagramu @vinyl_magazine. Tam na vás budou čekat fresh reporty z koncertů, soutěže o lístky, cédéčka, merch, i aktuální hudební indie novinky.  Na našem webu se pak budou nejvíce objevovat tématické články a rozhovory, abyste se toho hodně dozvídali a sbírali informace. Věříme, že i z odezvy od vás se budeme rozvíjet a další nápady se jen pohrnou. 

Již teď jsme pro vás připravili několik skvělých věcí, na které se můžete během prázdnin těšit. Náš tým bude po dobu celých prázdnin, mimo jiné, i na spoustě českých a zahraničních festivalů a k dispozici bude mít náš instagramový účet. Doporučujeme hodit follow, aby vám nic neuteklo.

Na všech akcích, kterých se během léta zúčastníme, budeme nechávat i naše samolepky. Ty budeme rozdávat i mezi vás. 

Na podzim pak chystáme čistě naší akci, kde vás všechny strašně rádi potkáme naživo a společně si tam užijeme další koncertní zážitek.

Tak pojďme do toho!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *