Hudební novinky uplynulých týdnů

Hudebním světem neustále otřásá spousta nových zpráv. O těch nejžhavějších za posoledních několik dní si ve shrnutí můžete přečíst v článku.

Easy Life odehráli poslední koncert jako Easy Life

Kapela Easy Life odehrála poslední dvě shows pod tímto jménem. Je tomu kvůli soudnímu sporu s easyGroup (vlastník letecké společnosti easyJet), která si vloni v srpnu patentovala slovní spojení “easy life”. Kapelu nyní označila jako “zloděje značky”. Kapela nemá na soudní spor s touto korporací finanční prostředky a bude tak asi nucena změnit jméno. Na rozloučenou fanouškům dali ještě poslední song Trust Exercises pod původním jménem kapely.

Easy Life / Foto: Jack Bridgland

Upsahl dokončila svůj projekt The Phx Tapes

Od letošního dubna vydává americká zpěvačka Upsahl v několika instalacích projekt nazvaný The Phx Tapes. Album nyní dokončila s celkem 8 písněmi. Posledními přídavky jsou songy No Hands (Side A) a Slayyyyy (Side B).

„Cílem bylo vykašlat se na nějaký žánr a jen mít ve studiu zábavu,“ popisuje Upsahl na svém Instagramu.

V Praze z desky zahraje už 4. listopadu, kdy ve Sportovní hale Fortuna bude předskakovat Melanie Martinez. Koncert pořádá Live Nation CZ. Vstupenky jsou ještě k zakoupení v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Bad Omens přesouvají svůj pražský koncert do Fóra Karlín

Vyprodaný koncert americké metalcorové kapely Bad Omens se pro velký zájem přesouvá do Fóra Karlín. Datum 9. února 2024 se nemění.

Dodatečné vstupenky jdou do prodeje v pondělí 23. října v 10:00 na portálech Ticketmaster a Ticketportal. Pořádá Rock for People Concerts.

Bad Omens mění venue / Zdroj: Rock for People

Dead Poet Society oznamují nové album Fission

Kapela Dead Poet Society bude 26. ledna vydávat nové album s názvem Fission. Společně s oznámením vypouští z chystané desky další dvě ochutnávky – singly How could I love you? a I hope you hate me. Druhý zmíněný dostal zároveň i videoklip.

Fanouškům desku v Praze představí 26. února ve Futurum Music Baru. Vstupenky jsou k dostání na GoOut. Koncert pořádá Rock for People Concerts.

Fission cover art / Zdroj: Instagram Dead Poet Society

Call Me Karizma se příští rok vrací do Prahy

Prahou milovaný Call Me Karizma oznamuje návrat. V rámci The Gloomy Tapes Tour: Europe se chystá zastavit i v pražském Futurum Music Baru, a to 7. března. Předskakovat mu bude Doobie.

Společně s turné oznamuje i novou desku The Gloomy Tapes, Vol.3.

Vstupenky jsou již v prodeji v síti GoOut. Koncert pořádá Rock for People Concerts.

Call Me Karizma ve Futurum Music Baru / Zdroj: Rock for People

Troye Sivan se v klipu představil v dragu

Zpěvák Troye Sivan vydal před několika dny své nové album Something to Give Each Other. Společně s ním vydal i videoklip k singlu One of Your Girls, ve kterém se převlékl do dragu a je téměř k nepoznání! V klipu si s ním zahrál i do půli těla svlečený Ross Lynch z kapely The Driver Era.

Troye Sivan v klipu k One of Your Girls / Zdroj: YouTube

Yungblud a Oli Sykes vydávají další společný song

Po úspěšné spolupráci na písni Obey z roku 2020 spojili znovu síly britští hudebníci Yungblud a Oli Sykes z kapely Bring Me The Horizon. Před pár dny zveřejnili společný song s názvem Happier. Píseň nese výrazné prvky glitch-popu. Song vydávají těsně před tím než vyrazí na společně turné po Asii.

Yungblud X Oli Sykes / Převzato z: udiscovermusic.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *