Do Prahy se vrací Architects

Není tomu tak dávno, co brightonští Architects nadchli české publikum. Před necelými třemi měsíci sklidili spoustu ohlasů po své show na festivalu Rock for People. Nyní oznamují návrat. Ve Fóru Karlín vystoupí 4. února 2024 a jako posilu si přivezou Spiritbox a Loathe.

Během své dvacetileté existence zaznamenali několik vrcholů a pádů. Od smrti kytaristy a zakládajícího člena kapely Toma Searla už uběhlo bezmála 7 let, kapela se však po této tragické události zvládla rychle postavit na nohy a nyní dokazuje svou vůdčí pozici na metalcorové scéně.

Poslední desku „the classic symptoms of a broken spirit“ vydali v říjnu loňského roku. Narozdíl od předchozí tvorby, ve které truchlili bolestivou ztrátu Toma, se k albu postavili v jiném směru. „Deska je spíš večírková. Máme v kapele už dobrou atmosféru a Toma oslavujeme, než abychom byli příliš skleslí,“ říká frontman kapely Sam Carter.

Architects / Zdroj: Facebook kapely

Svou výbušnost a energii však ukazují nejen na svých nahrávkách, ale i na živých vystoupeních, při kterých diváky nenechají na chvíli vydechnout a dav se moshpity jen hemží. Po letní festivalové sezóně v rámci které se představili i na hradeckém Rock for People nyní oznamují i zimní evropské turné. Pražské Fórum Karlín navštíví v neděli 4. února 2024.

Jako speciální hosty s sebou přivezou kapely Spiritbox (Kanada) a Loathe (Anglie), které se obě v posledních měsících začínají čím dál častěji objevovat mezi většími metalovými jmény.

Lístky na koncert budou v předprodeji dostupné od 24. srpna od 10:00 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Koncert pořádá Obscure Promotion.

Vinyl tip: Kapela Architects se stala jedním z našich objevů letošního ročníku Rock for People a moc doporučujeme koncert navštívit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *