John Parry

John Parry vydává debutové EP Grin Through It

John Parry je muzikant z východního Londýna, který kombinuje vtip, angličtinu a výraz s lyrickými indie beaty. Johnova hudba byla streamovaná v BBC Radio 1, 2 a 6. V těchto dnech vydává debutové EP s názvem Grin Through It.

Pětitrackové EP startují energické Bleaker Street a Come My Way, které střídá temná nálada třetího songu …….. Nastavené tempo se ale nezpomalí a zavládne atmosféra připomínající Foals.

Ve čtvrtém tracku Domestic Abuse on The Third Floor věnuje John Parry, za zvuku chytlavé melodie , pozornost problému, kterému dnes čelí spousta lidí po celém světe – domácímu násilí. I Just Can’t Right Now, pátý song, je dokončenou verzí zpěvu, který John nahrál sám doma ve svém pokoji (aby mohl poslat ukázky Oliver Keenan-Lyuovi a Harry Dentonovi, producentům tohoto EP). Zachycuje zranitelný, ale velmi reálný okamžik v Johnově životě.

Začátkem roku 2019 John opustil celý svůj management, vzal si čas pro sebe, aby zjistil, jak to v hudebním byznysu, občas hodně krutém, vlastně chodí.

V létě pak začal spolupracovat s producenty Oliverem Keenan-Lyuem a Harry Dentonem na svém debtovém EP. Vydání singlu Bleaker Street, v kombinaci s energickými a poutavými živými vystoupeními, vyprodalo klubu The Lexington. Nyní má John dva ze svých singlů v největších playlistech začínajících hudebníků na Spotify.

John vystoupí 16. listopadu jako support Vida a brzy oznámí i své vlastí headline koncerty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *